Yaşam

Spor ve Orgazm Bir Arada Desek?

Spor ve Orgazm Bir Arada Desek?
Estetik Haber

Spor ve orgazm bir arada desek? ‘Coregasm’ tüm detaylarıyla haberimizde!

Spor salonunda rutin egzersizlerinizi yaparken orgazm olsanız ne yapardınız? Belki de oluyorsunuz ve vücudunuzda anlamlandıramadığınız şeyler yaşıyorsunuz. Biz ne yaşadığınızı biliyoruz: coregasm! ‘O da ne?’ diyenlere; ‘coregasm’ spor sırasında kasların çalışması ve yorulması sonucu orgazm yaşamanıza deniyor. Erkeklerde pek görülmeyen coregasm kadınlar arasında sık sık yaşanıyor. Kimileri sadece hafif bir zevk hissederken kimileri tam zamanlı bir orgazm yaşıyor.

Coregasm Nasıl Yaşanıyor?

Dediğimiz gibi coregasmı deneyimleyenler ikiye ayrılıyor: sadece zevk alanlar ve orgazm yaşayanlar. İki şekilde de coregasm’ı deneyimleyen kadınlara coregasm’dan sonra kendilerini nasıl hissettikleri sorulduğunda kimi çok mutlu hissetiğini söylerken kimi de çok utandığını ve etrafındaki insanların ne olup bittiğini anlamaya çalıştıklarını söylüyor. Utanmayın hanımlar; vücudunuz sporu çok seviyorsa sizin suçunuz ne?

Coregasm’ın tam olarak nasıl oluştuğu henüz kesinleşmiş değil. Sadece en çok karın ve bacak hareketlerinden sonra deneyimlendiği biliyor. Ancak en yaygın görüşlerden biri spor sırasında kasların çalışması ve bunun sonucunda da bir yorgunluk ya da rahatlık hissinin yaşanması.

Ayrıca şunu da unutmamak gerekir: spor yaptığınızda ruhsal ve fiziksel olarak kendinizi daha iyi ve rahatlamış hatta belki fitleştiğiniz için daha seksi hissedersiniz bu da doğal olarak cinselliğini etkiler. Bazı kadınlar spor sırasında coregasm yaşamasa da spor sayesinde, örneğin squat hareketleri sayesinde, çok daha iyi bir seks hayatına sahip olabiliyor.

Coregasm yalnızca fitnesstan sonra değil aynı zamanda yoga ve pilates gibi vücudunuzun gevşemesini, rahatlamasını sağlayan aktivitelerden sonra da yaşanabiliyor.

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşam

Yaşam

İstanbul’un En İyi Meyhaneleri Burada!

Estetik HaberHaziran 30, 2016
Oku
restaurant

İstanbul’un En Güzel Teras Mekanları

Estetik HaberHaziran 28, 2016
Oku
ask-uygulama

OneHour ile Aşk Size Sadece Bir Saat Uzaklıkta!

Estetik HaberŞubat 26, 2016
Oku
korse-tayt

TEN Korse Taytlar Yoğun İlgi Görecek Gibi!

Estetik HaberŞubat 8, 2016
Oku
kadin

KonMari Nedir?

Estetik HaberOcak 25, 2016
Oku
telefon-bagimlisi

Telefon Bağımlısı mıyım?

Estetik HaberOcak 20, 2016
Oku

Baş Parmaktan Karakter Analizi Nasıl Yapılır?

Estetik HaberOcak 11, 2016
Oku
krep

Lezzetli Bir Krep Nasıl Yapılır?

Estetik HaberOcak 4, 2016
Oku
instagram-1

Birden Çok Instagram Hesabı Olanlara Müjdemiz var!

Estetik HaberAralık 14, 2015
Oku
yuz estetigi vaser liposuction burun estetigi fiyatlari tayfun türkaslan