İlişkiler

Erken Boşalıyorum Tedavisi Mümkün müdür?

Erken Boşalıyorum Tedavisi Mümkün müdür?
Op.Dr. Ozan BALIK

Erken Boşalma Cerrahisi ve Tedavisi

Evet beyler. Şimdi size yaratılışımız ve seks üzerine düşüncelerimi ve devamında ise bu konunun en can alıcı noktası olan erken boşalmanın cerrahi olarak nasıl düzeltilebileceğimizi anlatacağım. Hazır mısınız 🙂

Öncelikle sizlere yaratılışımızdaki temel bir bilgiyi vereyim. Doğanın en temel amacı çoğalmaktır. Eğer kadınlar erkekten önce orgazm olacak şekilde yaratılsaydı, bir çok cinsel birleşmede sperm yumurtayı dölleyemeden ilişki yarıda kesilirdi. Doğa erkeğin sperminin yumurta ile buluşmasını garantilemek için erkeği kadından daha önce boşalacak şekilde dizayn etmiştir.

Gelin görün ki modern dünyada çiftlerin birbirini tatmin etme üzerine beklentileri son derece önem taşımaktadır. Yaratılışında zaten bir sıfır yenik başlayan erkekler bu sorumluluğun psikolojik baskısı ile sorunlarını daha da ileri seviyeye taşımaktadırlar. Bir de bizim gibi sünnetin uygulandığı toplumlarda penisin sinirsel uyarılma mekanizmalarında duyarlılık olumsuz yönde değişmektedir.

Sözünü ettiğim nedenlerden dolayı kadına göre erken boşalma aslında normaldir fakat baskı nedeni ile bu sürenin daha da kısalması tıbbi bir sorundur. Ve gerçekten de cinsel psikoterapi sonrasında ilerleme kaydedilebilir. Bunun yanında yaratılış ile var olan uyarılma-boşalma sinir sistemi üzerinde cerrahi bazı müdahaleler ile boşalmanın zamanlaması değiştirilebilir. Yada sünnetin neden olduğu aşırı duyarlığa neden olan mikro-nöromalar cerrahi olarak düzeltilerek boşalma süresi uzatılabilir.

Erken Boşalma Tedavisine Uygun muyum?

Bu işleme uygun olup olmadığınızı, ne ölçüde başarılı olup olmayacağımızı anlamak için ameliyat öncesi bir kaç ön görüşme ve haritalandırma çalışmamız olacak. Bunu takiben fayda görebileceğiniz ön görülür ise cerrahiye kabul edileceksiniz. Cerrahiye kabul sonrasında da yüksek başarı oranı ile erken boşalma sorununuzu gidermemiz mümkündür.
Çözüm ve daha detaylı bilgi için iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

Daha Detaylı Bilgi için : http://www.ozanbalik.com/our-services/erken-bosalma-cerrahisi-ve-tedavisi/

Op.Dr. Ozan BALIK
Estetik,Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

1975 Yılında Adana doğumlu olan Op.Dr. Ozan Balık 1992 de Adana Karşıyaka Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliğine girdi. Kendi de o dönemlerde bir dizi ameliyat geçirirken hekimliğe olan eğilimini farketti. Op.Dr. Ozan Balık bilgisayar tabanlı 3D modellemeleri yüz estetiği cerrahisine uygun hale getirerek, “bilaminar yüz germeler, Meme Estetiği ve yapısal burun estetiği” konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlişkiler
Op.Dr. Ozan BALIK
@ozanbalik

Estetik,Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı 1975 Yılında Adana doğumlu olan Op.Dr. Ozan Balık 1992 de Adana Karşıyaka Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliğine girdi. Kendi de o dönemlerde bir dizi ameliyat geçirirken hekimliğe olan eğilimini farketti. Op.Dr. Ozan Balık bilgisayar tabanlı 3D modellemeleri yüz estetiği cerrahisine uygun hale getirerek, “bilaminar yüz germeler, Meme Estetiği ve yapısal burun estetiği” konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

İlişkiler

cinsel karakteriniz

Cinsel Karakterinizi Tanıyor Musunuz?

Estetik HaberŞubat 1, 2017
Oku
fuck buddy

Seks Arkadaşı mı Sevgili Mi?

Estetik HaberAralık 23, 2016
Oku
ask

Sana Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Estetik HaberEylül 8, 2016
Oku
seks

Seks İçin En İyi Zaman

Estetik HaberAğustos 15, 2016
Oku
tantra

Cinsel Yeteneklerinizi Tantra İle Geliştirin!

Estetik HaberMart 17, 2016
Oku
hassas

Vücudunuzdaki En Hassas Noktaları Keşfedin!

Estetik HaberMart 8, 2016
Oku
iliski-2

İlişkiniz Kaç Aylık?

Estetik HaberMart 4, 2016
Oku
oral-seks-2

Erkekler Oral Seksi Seviyor!

Estetik HaberŞubat 25, 2016
Oku
etkileme

Erkekler Kadınlarda Bu Detaylara Dikkat Ediyor!

Estetik HaberŞubat 15, 2016
Oku
yuz estetigi vaser liposuction burun estetigi fiyatlari tayfun türkaslan