Yaşam

Profesyonel Snapchat Kullanımı

Profesyonel Snapchat Kullanımı
Estetik Haber

Snapchat’i tam bir profesyonel gibi kullanmak isteyenler buraya!

Snapchat en çok sevilen sosyal medya uygulamalarından biri olma yolunda ilerliyor. Üstelik son zamanlarda eklenen yeni efektlerle birlikte artık hiç olmadığı kadar eğlenceli. Ancak eğlencenize eğlence katmak isterseniz; pek bilinmeyen Snapchat ipuçlarını kaçırmayın!

1. Snapchat’e yeni eklenen efektler belirli zamanlara göre değişiyor. Yani bir hafta gözlerinizden kalpler fırlatıp, ağzınızdan gökkuşağı çıkartabilirken bir hafta yapamayabilirsiniz. Çözüm ise çok kolay; telefonunuzun tarihiyle oynayarak uygulamada aktif olarak bulunmayan efektleri kullanabilirsiniz.

2. Aynı anda iki efekt mi kullanmak istiyorsunuz? Bu da mümkün. İlk efekti seçtikten sonra bir parmağınızı ekranda sabit tutup, diğer parmağınızla istediğiniz ikinci efekti seçebilirsiniz.

3. Snap’inize ekstra yazı ekleyebilirsiniz desek? Boş bir mesaj baloncuğuna ya da not kısmına 2-3 satır boşluk atıp daha sonra bu boşluğu kopyalayın ve Snapchat’in yazı sütünuna yapıştırın. Tebrikler artık tek bir satırdan fazlasını yazabilirsiniz!

4. Snapchat’i kullananlar, bu uygulamanın internet paketine ve şarja doyumsuz olduğunu bilir. Bu durumu engellemek için Snapchat’in ayarlar kısmından ‘seyahat modu’nu aktif etmeniz gerekiyor. Böylece uygulama, arka planda otomatik olarak snap indirmeyerek, şarjınızın ve internetin paketinizin sınırlarını zorlamayacaktır.

5. Snapchat, ‘en yakın arkadaş’ özelliğini muhtemelen bir daha hiç getirmeyecek. Ama yine de hala arkadaş listenizdekilere otomatik olarak verdiği emoji’lerin bir anlamı var. Ayarlar kısmındaki ‘ek hizmetler’ bölümüne gelerek tüm emojilerin ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz!

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşam

Yaşam

İstanbul’un En İyi Meyhaneleri Burada!

Estetik HaberHaziran 30, 2016
Oku
restaurant

İstanbul’un En Güzel Teras Mekanları

Estetik HaberHaziran 28, 2016
Oku
ask-uygulama

OneHour ile Aşk Size Sadece Bir Saat Uzaklıkta!

Estetik HaberŞubat 26, 2016
Oku
korse-tayt

TEN Korse Taytlar Yoğun İlgi Görecek Gibi!

Estetik HaberŞubat 8, 2016
Oku
kadin

KonMari Nedir?

Estetik HaberOcak 25, 2016
Oku
telefon-bagimlisi

Telefon Bağımlısı mıyım?

Estetik HaberOcak 20, 2016
Oku

Baş Parmaktan Karakter Analizi Nasıl Yapılır?

Estetik HaberOcak 11, 2016
Oku
krep

Lezzetli Bir Krep Nasıl Yapılır?

Estetik HaberOcak 4, 2016
Oku
instagram-1

Birden Çok Instagram Hesabı Olanlara Müjdemiz var!

Estetik HaberAralık 14, 2015
Oku
yuz estetigi vaser liposuction burun estetigi fiyatlari tayfun türkaslan