Makyaj

Photoshop Kullanmadan Güzel Çıkmanın Yolları

Photoshop Kullanmadan Güzel Çıkmanın Yolları
Estetik Haber

Fotoşop kullanmadan fotoğraflarda iyi çıkmak istiyorsanız fotoğraflarda güzel çıkmanın yollarını mutlaka öğrenmelisiniz.

Kabul edelim hepimizin akıllı telefonlarında filtre uygulamaları vardır. Hepimiz bugüne kadar en azından bir veya iki fotoğrafında filtre uygulamıştır. Tabii ki daha ince yüze sahip olmak, daha güzel gözükmek herkesin hayalidir. Işte bizde size fotoşop programlarına ihtiyaç olmadan daha güzel görünmenin sırlarını veriyoruz.

Bulanık etki

Fotoğraflarınıza bulanık etkisi verince hepimiz çok güzel gözüküyor, öyle değil mi ? Çillerimiz, gözeneklerimizi veya kırışıklarımızın hepsini mucizevi bir şekilde yok ediyor. Aynı görüntüyü fotoşop programı kullanmadan, doğru ürün kullanımı ile elde edebilirsiniz. Bunun için cilt tipinize uygun makyaj bazı kullanmanız yeterli olacaktır. Önce makyaj bazı, sonrasında da fondoteninizi uyguladığınızda, fotoşop etkisini gerçek hayatınıza taşıyabilirsiniz!

Kontur ve inceltme

Hepimin harika bir burnu, alnı veya yüz hatları olmayabilir, bunları fotoşop programları ile değiştirebilir, inceltip daha da güzel şekiller verebiliyoruz. Birkaç küçük makyaj hilesi ile bu fotoşoplu görüntüyü gerçek hayatına taşıyabilirsin!

Öncelikle ihtiyacın olan, yüz hatlarını nasıl değiştirmek istediğine karar vermen, daha sonrasında kontur yapımında sana yardımcı olacak doğru fırça ve allığa karar vermelisin. Bu yolla, burnunu daha ince gösterebilir, yüz hatlarını daraltabilir, elmacık kemiklerini vurgulayabilirsin. Hatta göğüslerini bile olduğundan büyük gösterebilirsin!

Herşeyi gizle

Eğer doğru bir ürün kullanıyorsan, kapatıcın ile sadece gözaltına kullanmak zorunda değilsin. Sivilcelerine, yara izlerine de kullanabilirsin. Biz makyaj uzmanları genellikle yüzünün farklı bölgeleri için farklı renkte kapatıcı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer koyu tenliyseniz ve kullandığınız kapatıcı göz altı halkalarınızı yeterli ölçüde kapatmıyorsa, kapatıcınızın altına kırmızı ruj sürmenizi tavsiye ediyoruz. Deneyin, pişman olmayacaksınız.

Dudaklarını dolgunlaştır

Dudaklarında kullanacağın doğru ruj tekniği v ruj kalemi ile Kylie Jenner’i bile kıskandıracak görüntüyü elde edebilirsin, hemde doğal yollarla!

Kipriklerini kıvır

Instagram’da genellikle güzel yüzler ve büyük gözler dikkat çekiyor. Bizden size tavsiye, maskaranızı bol sürün, ihtiyaç halinde iki kat da sürebilirsiniz. Böylece gözleriniz sadece sosyal medyada değil, gerçek hayatta da odak noktası olacaktır.

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Makyaj

Makyaj

microblading

Kusursuz Kaşlar İçin Microblading!

Uzm. Est. Seher TunalıMayıs 25, 2019
Oku
dramatik-kiprik

Şimdi Trend “Dramatik Kirpik”

Estetik HaberŞubat 8, 2016
Oku
kirik-ruj

Kırılan Rujunuzu Onarmak İster Misiniz?

Estetik HaberAralık 21, 2015
Oku
baking-makyaj

Baking Makyaj Nedir Nasıl Yapılır?

Estetik HaberAralık 2, 2015
Oku
eyeliner

Kusursuz Eyeliner Sürme Teknikleri Burada!

Estetik HaberKasım 23, 2015
Oku
bronz-makyaj

Bronz Gösteren Makyaj Nasıl Yapılır?

Estetik HaberEkim 20, 2015
Oku
guzellik

Yüz Hatlarınızı Ortaya Çıkarmaya Ne Dersiniz?

Estetik HaberEkim 12, 2015
Oku
skin-care

2015 Yılı En İyi BB Kremler Hangileri?

Arzu GüngörEylül 23, 2015
Oku
makyaj

Göz Makyajı Nasıl Temizlenmeli?

Estetik HaberEylül 18, 2015
Oku
yuz estetigi vaser liposuction burun estetigi fiyatlari tayfun türkaslan