Bölgesel Zayıflama

Mora Terapi Nedir ? Mora Terapi ile Kilolardan Nasıl Kurtulunur?

Mora Terapi Nedir ? Mora Terapi ile Kilolardan Nasıl Kurtulunur?

Mora-Terapi, biorezonans konusunda dünyadaki en ileri teknoloji olarak kabul edilen MORA cihazını kullanarak yapılan biorezonans tedavilerinin genel adıdır. Biorezonans maddenin çevresinde oluşan elektromanyetik alandaki frekansların ya da daha doğru bir ifade ile maddelerin foton yayılımlarının tedavi amacıyla kullanılmasıdır. Yöntemin temeli doktor Franz Morell ve elektronik mühendisi Erich Rasche’ nın çalışmalarına dayanır. MORA (Morell ve Rasche) ismi biorezonansı bulan ve teknolojiyi bugünkü seviyesine getiren kişilerin yönteme koyduğu ilk isimdir.

Mora Terapi ile Kilolardan Nasıl Kurtulunur ?

Mora Terapi karbonhidrat grubu gıdalar üzerinden kullanıldığında, kişinin iştahı azalmakta ve böylelikle daha az yiyerek daha kolay doyabilmektedir. Mora Terapi ile Kilolardan Kurtulma Tedavisinde, kişinin beyaz un, şeker, nişasta, çikolata gibi kilo aldırıcı gıdaları tüketme miktarının kolaylıkla azaltılması ve bu gıdalara olan düşkünlüğünün giderilmesi sağlanır. Aynı zamanda kişiye önerilen kolay bir diyet programıyla da yeme alışkanlıklarının düzene girmesi ve daha sağlıklı yeme alışkanlığı geliştirmesi desteklenir. Böylelikle kilo verme çok kolaylıkla gerçekleşir.

Mora Terapi’nin kilo verme konusundaki başarısı sadece karbonhidrat vb. kilo yapıcı ve sağlıksız gıdalara karşı düşkünlüğü gidermesinden dolayı değildir. Bu tedavinin yarattığı “enerjetik nötrlenme” durumu, vücudun kendisini birçok alanda toparlamasını ve daha sağlıklı olmasını sağlar. Mora Terapi’nin metabolizma üzerindeki dengeleyici etkisi ile kişi çok daha kolay şekilde kilo verir. Mora Terapi frekans silme tedavilerine ek olarak yapılan Mora Renk, Mora Bach Çiçekleri ve S. Tuning destek tedavileri de kişinin duygu durumunun güçlendirilmesine ve kendisini duygusal olarak çok daha iyi hissetmesini sağlar.

Mora Terapi Seansı Sonrasında Ne Gibi Değişiklikler Olur ?

Mora Terapi’nin ilk seansının hemen ardından kişi, yediklerinin çok çaba harcamadan azaldığını ve Mora Terapi’nin iştahını ve yeme ihtiyacını belirgin olarak azalttığını fark eder. Ancak asıl tedavi etkinliği 2. seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda ortaya çıkar. Seansların sonunda, kişi, Mora Terapi’nin sonrasında artık ekmek, makarna, hamur işleri, tatlılar ya da çikolata gibi karbonhidratları eskisi gibi aramadığını, yeme ihtiyacının ortadan kalktığını belirgin bir biçimde fark eder. Bu gıdaları yediğinde de eskiye oranla çok daha az miktarının yeterli geldiğini ve hiç zorlanmadan yemeyi kesebildiğini fark eder. Bir anlamda diyet yapıyor hissi olmadan yediklerinin kendiliğinden azaldığına şahit olur.

Ayrıca, doktorlarımız, Mora Kilo verme tedavisi alan hastaların, tedaviden bir iki hafta sonra, birbiriyle bağlantısız gibi görülen birçok sağlık probleminin azaldığını ya da ortadan kalktığını söylemektedirler. Kişilerin, şeker düşmelerinin azalması, migren ataklarının azalması, varsa menopoz şikayetlerinin azalması ve uykuların düzelme eğilimine girmesi Mora Terapi tedavileri sonrasında sık karşılaşılan diğer olumlu yan etkilerinden bazılarıdır. Tedavinin ikinci haftasından itibaren kişiler kendilerini hafiflemiş hissettiklerini, uykularının düzeldiğini, varsa vücut ağrılarınızın azaldığını ve duygusal olarak sakinleştiklerini söylemektedirler.

Mora Terapi’nin bu uygulama kısmı, kişinin fazla kullandığı ve fazla düşkün olduğu her türlü kendisine zararlı gıda için de kullanılabilir. Tuz, kahve, çay, alkol, tatlılar, çikolatalar, kola, şarküteri ürünleri vb. her türlü sağlıksız gıda üzerinden Mora Terapi uygulaması yapılabilir. Mora Terapi gıda tedavileri sonrasında kişi bu gıdalara karşı eskisi gibi istek duymadığını, bu gıdaları tüketse bile miktarı kolayca sınırlayabildiğini, kendini bu konuda hiç zorlanmadan kolaylıkla durdurabildiğini hisseder.

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama

soğuk lipoliz

Soğuk Lipoliz Tedavisi Nedir, Nasıl Yapılır?

Dr. Özgür Esen ÇetinerMayıs 25, 2019
Oku
vaser-liposuction

Vaser Liposuction

Doç. Dr. Tayfun TürkaslanŞubat 2, 2017
Oku

Bölgesel Zayıflamada Ozon Lipoliz

Estetik Haber DiyetisyenNisan 2, 2015
Oku

Pilates Nedir? Faydaları Nelerdir?

Estetik Haber DiyetisyenMart 1, 2015
Oku

Power Plate ile Zayıflayın

Estetik Haber DiyetisyenŞubat 19, 2015
Oku

Bölgesel Zayıflamada Ultrashape Yöntemi

Estetik Haber DiyetisyenŞubat 18, 2015
Oku

Bölgesel Zayıflamada Yeni Trend Soğuk Lipoliz

Estetik Haber DiyetisyenOcak 23, 2015
Oku

Kavitasyon ile Zayıflama

Estetik Haber DiyetisyenOcak 3, 2015
Oku

G5 Masajı Nedir? Faydaları Nelerdir?

Estetik Haber DiyetisyenAralık 13, 2014
Oku
yuz estetigi vaser liposuction burun estetigi fiyatlari tayfun türkaslan