İkili İlişkiler

Kova Erkeği Nasıl Baştan Çıkarılır?

Kova Erkeği Nasıl Baştan Çıkarılır?
Estetik Haber

Ağınıza düşürmeye çalıştığınız yakışıklı Kova erkeği ise, bu konuda daha özel bir çaba sarfetmelisiniz. Biraz zor, ama imkansız değil. Önerilerimizi itina ile uygulayın, Kova erkeğini kolunuza takın.

Ne şahane yemekleriniz, ne baştan çıkaran kıyafetiniz, ne de göz kamaştıran servisiniz. Hiç biri değil; gecenin tartışmasız en büyük sürprizi Kova erkeğidir.O başlı başına bir vakadır. Bir erkek ancak bu kadar tuhaf ve çelişkilerle dolu olur. Anlattıkları daldan dala olacak ama takılmayın. Siz sadece onun ilginç zihnini ve midesini leziz yemek ve diyaloglarınızla doldurun. Sonra da kendinizi gerçekten sıra dışı bir yatağın tadını çıkarmaya bırakın. Yönetici gezegeni Uranüs’ün etkisiyle Kova, anormallikler burcudur. Hayatınızda her an en iyi özgün senaryo dalında Oscar alacakmış gibi duran biri varsa, o Kova olmalı. Edebiyat ya da sanat entelijansiyesi yüksek olmasa da, ilgilendiği konuları derinlemesine bilir.

Toplayabildiği kadar cins bilgi, ilginç konu ve aklınıza gelmeyecek hobiler, onun zihninde saklıdır. Tuhaf lezzetlere düşkündür. Ona hem ilginç, hem geleneksel yemekler yapmalısınız. Çocuksu görünümü ve tarzına rağmen su katılmamış bir maçodur. Robbie Williams, Asthon Kutcher, John Travolta ve James Dean de bir Kova’dır. Diğer hava burcu erkekleri gibi abur cubura düşkündür, ama pilavını da ister. Yaşadığı yer darmadağınıktır; ama gittiği yerde temizlik ve düzen arar. Eviniz aydınlık, sade ve iyi havalanmış olmalı. Biblo, şamdan ve diğer süsleri kaldırın. Detaylar onu boğar. Yemeğinizin lezzetinin yanı sıra kolay lokma olmadığınızı da ona itiraf ettirmelisiniz. Kadında güzelliğin yanında zeka da arayan erkeklerin önünde gelir.

Burçlar içinde özgüveni ve savaşma gücü en yüksek olanlardandır. Ama abartmayın; antenleri açık Kova erkeği, yapmacıklığın kokusunu alır ve kayıplara karışır. Yatakta kontrolün tamamını ister, nadir olarak kendini size bırakır. Yatakta masum bir kız çocuğuyken, bir anda kendine güvenli bir profesyonele geçiş yapmanızı bekler. Maceralı ve yorucu bir geceye hazır olun. Zor şartlarını yerine getirirseniz, ertesi gün yemeği o pişirmek isteyebilir. Bilinen dekolte anlayışından uzak Kova erkeği, sırtı ve omuzu çok açık olmayan uzun siyah kıyafetlerden hoşlanır. Gizemli giysileri sever. Onu görmediği bir şeye sahip olma fikri tahrik eder.

Saçlarınızı ve topuklularınızın burunlarını açabilirsiniz; ama aynı şeyi kıyafetlere yapmayın. O yatakta da ilginçtir. Akrobatik hareketler, anormal pozisyonlar ve yaratıcı düş dünyasına hazır olun. Size eski sevgililerinden, tek gecelik ilişkilerden ya da gelecekten söz edebilir. Kaliteli kıyafetler sever; ama Aslan gibi pahalı sahne kostümleri değil. Dökümü ve şık duruşuyla sizi gösteren kıyafetler seçin.

Düzeyinizi yüksek tutun ama marka fetişisti olmayın. Paranızı maceralara ayırın. Kova erkeği bakımlı ayaklarınızı, narin ayakkabılar içinde sever. Asla askerlik günlerini hatırlatacak kaba şeyler giymeyin.

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İkili İlişkiler

ask

Sana Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Estetik HaberEylül 8, 2016
Oku
iliski-2

İlişkiniz Kaç Aylık?

Estetik HaberMart 4, 2016
Oku
iliski

İlişkisini Uzun Tutmak İsteyenler Dikkat!

Estetik HaberŞubat 9, 2016
Oku
cinsel-yasam

Partnerinizle İlk Kez Seviştiniz… Ya Sonra?

Estetik HaberAralık 25, 2015
Oku
opusmek

Erkekleri Öpüşürken Tanımaya Ne Dersin?

Estetik HaberAralık 10, 2015
Oku
yurume

Erkekleri Etkileme Sanatı

Estetik HaberKasım 2, 2015
Oku
ask-yasi

Aşk Yaşınızı Biliyor musunuz? (Test)

Estetik HaberEkim 15, 2015
Oku
ideal-kadin

İdel Kadın Nasıl Olmalı?

Estetik HaberEylül 18, 2015
Oku
Couplinked

Couplinked’ı Keşfetmenin Tam Vakti

Estetik HaberEylül 14, 2015
Oku
yuz estetigi vaser liposuction burun estetigi fiyatlari tayfun türkaslan