İlişkiler

İlk Buluşmada Asıl Merak Edilenler Sorulmalı mı?

İlk Buluşmada Asıl Merak Edilenler Sorulmalı mı?
Estetik Haber

İlk buluşmada asıl merak edilenler neler ve bunlar sorulmalı mı?

Biriyle tanıştınız ve çok hoşlanmaya başladınız, ilk resmi buluşmanıza gidiyorsunuz. İki taraf da birbirini tanımak için sabırsızlanıyor. Peki bu aşamada her iki taraf da dürüst mü? ‘Burcun ne?’ gibi masum ve basit sorular elbette ki sorulacaktır; peki ya soramadıklarınız? İlk buluşmada sorulmak istenen ama sorulamayan beş soruyu sizlerle paylaşıyoruz.

1. En son ilişkin neden bitti? Bunun cevabını muhtemelen zamanla öğreneceksiniz; peki ilk buluşmada bilseydiniz karşınızdaki kişiyle görüşmeye devam eder miydiniz? Cevap aldatma ya da şiddet gibi önemli konulara dair olabilir ve karşınızdaki kişiye güveninizi sarsabilir. Oysa başta bilseydiniz belki de hiç başlamazdınız.

2. Kendinde en sevmediğin özellik nedir? ‘Yalancı’ ya da ‘asabiyet’ gibi cevaplar hoşunuza gitmeyecektir, fakat buna çözüm üretmek ya da takınacağınız tavır adına çok önemli olacaktır.

3. Daha önce hiç cinsel hastalık geçirdin mi? İşte bu en önemli sorulardan biri. Daha önce böyle bir problem yaşadığını iş işten çoktan geçmeden bilmek sizin için gerçekten faydalı olabilir.

4. En büyük fetişin nedir? Bizce bu da cevabı mutlaka bilinmesi gereken sorulardan biri. Çok hoşunuza gidecek bir cevap almak daha en başından çok farklı bir elektriklenme yaratabilir. Ancak eğer sizin gerçekten sevmediğiniz ya da garip olan bir fetişse baştan bilmek işlerin çok tuhaf bir hal almaması adına önemli.

5. Cinsel organının boyutu. Ve işte o soru! Evet, biraz yüzeysel ya da zor bir soru olduğunu kabul ediyoruz. Akıllara ‘boyu değil, işlevi’ tartışmaları da gelebiliyor. Fakat bu sorunun cevabını bilmekten de zarar gelmez.

Siz bu soruları sorsanız bile, yüzde yüz dürüst cevaplar almanızın garantisi elbette ki yok. Fakat, zaten en başında şüphe duyduğunuz biriyle bir şeyler yaşamanızın pek bir anlamı da yok. Sorabileceğiniz en kibar biçimde, bu soruları sormaya çalışın ve yola cevaplara göre devam edin deriz.

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlişkiler

İlişkiler

cinsel karakteriniz

Cinsel Karakterinizi Tanıyor Musunuz?

Estetik HaberŞubat 1, 2017
Oku
erken bosalma tedavisi

Erken Boşalıyorum Tedavisi Mümkün müdür?

Op.Dr. Reşat Altuğ AktaşOcak 27, 2017
Oku
fuck buddy

Seks Arkadaşı mı Sevgili Mi?

Estetik HaberAralık 23, 2016
Oku
ask

Sana Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Estetik HaberEylül 8, 2016
Oku
seks

Seks İçin En İyi Zaman

Estetik HaberAğustos 15, 2016
Oku
tantra

Cinsel Yeteneklerinizi Tantra İle Geliştirin!

Estetik HaberMart 17, 2016
Oku
hassas

Vücudunuzdaki En Hassas Noktaları Keşfedin!

Estetik HaberMart 8, 2016
Oku
iliski-2

İlişkiniz Kaç Aylık?

Estetik HaberMart 4, 2016
Oku
oral-seks-2

Erkekler Oral Seksi Seviyor!

Estetik HaberŞubat 25, 2016
Oku
yuz estetigi vaser liposuction burun estetigi fiyatlari tayfun türkaslan