İkili İlişkiler

İlişkiniz Kaç Aylık?

İlişkiniz Kaç Aylık?
Estetik Haber

Aşk bir elmaya benzer. Bir ısırık aldıktan sonra kararmaya başlar. Aşkınızı, iştahla yiyeceğiniz bir elma şekerine dönüştürmekse sizin elinizde. Peki aşkın hangi evresindesiniz?

İlişkiniz üç aylıksa

İlişkinin bu çok yeni cicim aylarında, sorunlar monotonluktan, sıkılmaktan değil tam tersi birbirini henüz tanıyamamış olmanın verdiği güvensizlikten kaynaklanır. Çiftler birbirlerine tam anlamıyla açık davranamadıkları için, gereksiz yanlış anlaşılmalar ve tartışmalar çıkar.

Bu dönemde, aşkınızı korumanın en iyi yolu sevgilinizin sizi nasıl gördüğünü açık ve net bir şekilde öğrenmektir. Gerçek kişiliğinizi mümkün olduğunca açığa çıkarmaya çalışın. Sevgiliniz, sizi trekking’e davet ederse, sevmediğiniz halde istemediğiniz bir şeye katlanmayın. Bu ilerde daha büyük problemlere yol açar.

İlişkiniz altı aylıksa

Cicim ayları, kabul etseniz de etmeseniz de bitti! Bu saatten sonra artık aileniz ve arkadaşlarınız sizi tam bir çift olarak görüyor. Asıl mesele siz kendinizi sevgilinizin hayatının bir parçası olarak görüyor musunuz?

Artık sen değil, siz varsınız. Çoğu çift bu dönemde benliklerinden çok ödün verdiklerini düşünüp, yollarını ayırırlar. Siz, bu hataya düşmemek için kendinize sevgilinizden ayrı yaşam alanları yaratın. Örneğin, kendinize yeni hobiler edinin ve en önemlisi her aktivitenizi sevgilinizle yapmayın. Ona da, kendinize de nefes alma ve birbirinizi özleme zaman ayırın.

iliski

İlişkiniz bir yıllıksa

Tebrikler! İlişkinin en riskli dönemini, en virajlı parkurunu sağ salim geçtiniz. Artık, birbirinizi ve hayattan ne isteyip istemediğinizi iyice biliyorsunuz. Ardınızda, birçok acı tatlı hatıra da var ama bu sefer de sizi başka bir sorun bekliyor: Birbirinizi etkilemeye çalışmıyorsunuz. Bu dönemde yapmanız gereken, her iki tarafın da aslında çantada keklik olmadığını anlamak. Kadın da, erkek de aslında baştan çıkarılmaya hazır birer bombadır. Siz, ona ilk zamanlardaki özeni göstermezseniz O özen gösterecek birini bulacaktır. Sevgilinizi, her konuda yeniden kendinize aşık etmeye çalışmak sizin de kendinizi bakımlı ve iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

İlişkiniz 18 aylıksa

İlişkiniz artık emeklemiyor, tam anlamıyla yürüyor. Nasıl küçük bir çocuk yürürken dengesini kaybedip düştüğünde, bir yerlerini yaralar, ilişkiniz de aynen böyledir. Sevgilinizle aranızda bir denge yoksa, yaralanmanız an meselesi.

Gerekli dengeyi sağlamak için ilişkinizin nereye gittiğine karar verin. Evlilik ve çocuk istiyorsanız, yolunuzu bu yönde çizmeye başlamalısınız. Eğer ki taraflardan biri bu konuda yol yerine yan çiziyorsa, o zaman dengeyi sağlamanın vakti gelmiş demektir.

İlişkiniz üç yıllıksa

Bazı insanlar, huzur ve sıkıntı kavramlarını karıştırırlar. İlişkinin bu döneminde, huzurlusunuzdur ama onu görünce kalbiniz yerinden çıkarcasına atmaz. Bu ondan sıkıldığınız anlamına gelmez ama siz yine de bir yerlerde hep o eski heyecanı ararsınız.

Dizlerinizin bağının yeniden çözülmesini sağlamanın yolu, yataktan geçer. Seks hayatınızı renklendirerek, üç yılın getirdiği pası silebilirsiniz. Örneğin, şimdiye kadar denemediğiniz şeyleri deneyerek işe başlayın. Bir gün tantrik seks, bir gün Kız Kulesi’nin bahçesinde minik bir kaçamak yapın. Ertesi gün ise beraber erotik shop’u ziyaret edin.

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İkili İlişkiler

ask

Sana Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Estetik HaberEylül 8, 2016
Oku
iliski

İlişkisini Uzun Tutmak İsteyenler Dikkat!

Estetik HaberŞubat 9, 2016
Oku
cinsel-yasam

Partnerinizle İlk Kez Seviştiniz… Ya Sonra?

Estetik HaberAralık 25, 2015
Oku
opusmek

Erkekleri Öpüşürken Tanımaya Ne Dersin?

Estetik HaberAralık 10, 2015
Oku
yurume

Erkekleri Etkileme Sanatı

Estetik HaberKasım 2, 2015
Oku
ask-yasi

Aşk Yaşınızı Biliyor musunuz? (Test)

Estetik HaberEkim 15, 2015
Oku
kova

Kova Erkeği Nasıl Baştan Çıkarılır?

Estetik HaberEkim 5, 2015
Oku
ideal-kadin

İdel Kadın Nasıl Olmalı?

Estetik HaberEylül 18, 2015
Oku
Couplinked

Couplinked’ı Keşfetmenin Tam Vakti

Estetik HaberEylül 14, 2015
Oku
yuz estetigi vaser liposuction burun estetigi fiyatlari tayfun türkaslan