Bitkiler

Horlamaya Bitkisel Çözüm

Horlamaya Bitkisel Çözüm
Estetik Haber

Horlamaya bitkisel çözüm

Horlama önemsizce gözükse de aslında önemli bir solunum rahatsızlığıdır. Horlama cinsiyet ve yaş gözetmeksizin herkes de görülebilir. Horlamaya bitkisel çözüm kesin ve kalıcı bir uygulamadır. Horlama için bir çok geçici metotlar bulunmaktadır. Horlamaya çözüm olarak en yaygın olarak burun bantları, horlama yastığı ve horlama protezi kullanılmaktadır. Eczanelerde ve marketlerde kolayca temin edilebilen burun bantları ile horlamaya geçiciçözüm bulunmaktadır. Burun bantlarının amacı uyku halinde iken daha iyi nefes alabilmemizi sağlamaktır. Amaşifalı bitkiler ile hazırlanan horlamaya bitkisel çözüm kürü ile bu rahatsızlıktan tamamen kurtulabilirsiniz.Horlama nedenleri ve horlama neden olur?

Horlama nedir ve neden olur

Horlama tamamen uyku halinde iken nefes almak zorluğundan yaşanan bir rahatsızlıktır. Horlamayı tanımlamak gerekir ise; horlama uyku halinde iken zorla nefes almadan dolayı çıkan sese denir. Nefes almayı zorlaştıran bir kaç husus vardır, bunlardan biri solunum yolu rahatsızlıklarıdır. Solunum yolu rahatsızlıklarına örnek vermek gerekir ise geniz eti ve burun eti diye adlandırdığımız rahatsızlıklardır. Geniz eti ve burun eti olan kişilerde uyku halinde aşırı şekilde horlama duyulmaktadır. Bu durum rahatsızlığı olan kişi tarafından fark edilmez. Solunum yolu rahatsızlığınız yok ise horlamanın bir diğer nedeni ise uyku halinde iken boğaz kaslarının aşırı şekilde gevşemesidir. Boğaz kasların aşırı şekilde gevşemesini şifalı bitkiler ile hazırlanan kür ile horlamaya bitkisel çözümbulabilirsiniz. Horlamaya bitkisel çözüm doğal bir yöntem olduğu için hiç bir yan etkisi yoktur. Şifalı bitkiler ile yapılan bu tedavi, tamamen tedavi edicidir, geçici değil kalıcı bir horlamaya çözüm yöntemidir.

Horlamaya bitkisel çözüm

Şifalı bitkiler ile hazırlanan bitkisel kürler ile horlamaya, horlama protezi, horlamaya bantı, horlama yastığı kullanmadan tamamen kurtulabilirsiniz. Yapmanız çok kolay, ihtiyacınız olan iki adet lahana yaprağı!

Bitkisel kür hazırlanışı ve yapılışı

Halana yaprakları ile yapılan bitkisel kürümüzü düzenli olarak kullandığınızda uyku apnesi ( horlama ) şikayetlerinizden tamamen kurtulacaksınız. Organik tarımda yetişmiş olan bir lahanın en dış iki yaprağını bir bardak sura 15 dakika boyunca kaynatıp içiniz. Bu kürü 15 gün boyunca uygulayınız. sonra 5 veya 6 gün ara verdikten sonra bir 15 gün daha uygulayınız. Hepsi bu kadar kolay ve basit. Geçmiş olsun.

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitkiler

chia

Chia Tohumu’nun Faydalarını Biliyor musunuz?

Estetik HaberŞubat 14, 2016
Oku
karnıbahar

Karnabaharın Her Derde Deva Olduğunu Biliyor muydunuz?

Estetik HaberKasım 12, 2015
Oku

Ceviz Yaprağının Faydaları

Estetik HaberEkim 12, 2015
Oku

Kuru Cilt İçin Tonik

Estetik HaberEkim 12, 2015
Oku

Kudret Narı Nedir? Faydaları Nelerdir?

Estetik HaberEkim 5, 2015
Oku

Ağız Felcine Hangi Bitki İyi Gelir

Estetik HaberEkim 5, 2015
Oku

Bel Ağrısı için Şifalı Bitkiler

Estetik HaberEylül 18, 2015
Oku

Mürdüm Eriğinin İnanılmaz Faydaları

Estetik HaberEylül 10, 2015
Oku

Yabani Enginar Faydaları

Estetik HaberEylül 8, 2015
Oku
yuz estetigi vaser liposuction burun estetigi fiyatlari tayfun türkaslan