Aşk

Erotik Masaj Nasıl Yapılır?

Erotik Masaj Nasıl Yapılır?
Estetik Haber

Erotik masaj ile cinsel yaşamınıza büyülü bir dokunuş yapabilirsiniz. Yapmanız gereken şey yöntemin adımlarını aşağıda anlatıldığı şekilde uygulamak…

Aşk Oyununun Koşulları

1. Koşul: Partnerinizin ve sizin, cinsel yaşamınızda bir sorun olduğunu kabul etmeniz ve bunun çözümü için birlikte harekete geçmeye karar vermeniz gerekir. Mastürbasyon dışında, seksin tüm biçimleri bir partnerle uyumu gerektirir ve karşılıklı bir etkileşim söz konusudur. Dolayısıyla ortada bir sorun varsa, bunun tespit edilmesi ve her iki tarafın da sorunun çözümünde üzerine düşen sorumluluğu alması gereklidir.

2. Koşul: Cinsel yaşamda iletişim çok önemlidir. Partnerinizle cinsel yaşamınızla ilgili her konuyu utanıp sıkılmadan açıkça konuşabilmeniz, isteklerinizi ve beklentilerinizi birbirinize söyleyebilmeniz önemlidir. Cinselliğin tabu olarak görüldüğü bir toplumda yetişmiş bireyler olmak, partnerlerin cinsel iletişimini engelleyen en önemli faktördür. Sağlıklı bir cinsel yaşamınızın olması ve herhangi bir sorun yaşadığınızda bunu çözüme kavuşturmanız ancak partnerinizle iletişim kurmanız sayesinde mümkündür. Bunun için de öncelikle cinselliğin her birey için olağan ve gerekli olduğunun bilincinde olmanız gereklidir.

3. Koşul: Partnerler arasındaki duygusal ilişkideki çatışma ve sorunların öncelikli olarak çözülmesi gerekir. Kızgınlık, kıskançlık, öfke, nefret, düşmanlık gibi duyguların yaşandığı ilişkilerde cinsel sorunların yaşanması kaçınılmaz olacaktır. Güzel bir cinsel yaşam, güzel duyguların meyvesidir…

erken boşalma sorunu ve tedavisi

Erotik Masaj Nasıl Uygulanır?

Şimdi gelelim yöntemin uygulanışına… Yukarıdaki üç koşulu sağladıysanız aşağıdaki adımları izleyerek cinsel yaşamınızı mutlu bir dünya haline getirmeye başlayabilirsiniz… Erotik masaj aşağıdaki iki aşamadan oluşur:

Birinci Aşama: “Dokunuşlara Odaklanma”

Partnerinizle bu aşamayı uygulamak için uygun bir gün ve saat belirleyin. İkinizin de yorgun olmayacağı bir zamanı seçmeye dikkat edin. Partnerlerden biri “masaj yapan”, diğeri “masaj alan” olacak ve sonra roller değişecektir. Önce hanginizin masaj yapacağına karar verin. Önce ideal ortamı yaratın. Rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortam olmalı… Odanın ısısı sizi terletmemeli, üşütmemeli. Göz bebeklerinizi görecek kadar aydınlık, burnunuzdaki siyah noktaları görmeyecek kadar loş olmalı… Telefon gibi rahatsız edici şeyler olmamalı… Sonra “meditasyon duşu” alın… Tüm sıkıntı verici düşüncelerin ve duyguların su gibi aktığına inanarak duş alın, gevşeyin ve rahatlayın… Daha sonra “nefes ve gevşeme egzersizleri” yapın… Bir çiçeği koklar gibi nefes alın, mumu üfler gibi nefes verin… Her nefes aldığınızda bir kas grubunuzu sıkın, nefes verirken gevşetin…

Şimdi yatak odanızda ya da rahatsız edilmeyeceğiniz sakin ve rahat herhangi bir yerde çırılçıplak olacak şekilde üzerinizdeki kıyafetleri çıkarmış olarak şu adımları takip edin:

Diyelim ki siz partnerinize mesaj yapıyorsunuz;

1- Erkek önce yüzükoyun yatar.
2- Kadın, erkeğin saçlarından başlayarak tüm vücudunu hafif ve nazik dokunuşlarla okşar. Bu sırada isterse güzel sözler ve erotik ifadeler kullanarak konuşabilir ya da sessiz kalmayı tercih edebilir. Ayrıca dokunuşlarını aromatik yağlar ya da losyonlar sürerek de yapabilir.
3- Kadın, partnerinin vücuduna dokunmanın ve doku farklılıklarını keşfetmenin zevkine odaklanırken, alıcı da dokunuşlara ve dokunuşların en çok nerelerine haz verdiğine odaklanmalıdır.
4- Ortalama 15 dakika vücudundaki dokunuşları tamamlandıktan sonra, roller değiştirilir, yukarıdaki üç adım tekrarlanır. Daha sonra sırt üstü yatılır ve 15’er dakikalık sürede aynı prosedür uygulanır. Toplamda 1 saatlik bir aşk oyunu oynanır. Bu aşamada uyulması gereken tek bir yasak vardır. Eşler birbirlerinin cinsel organlarına ve göğüslerine dokunmamalıdır. Çünkü dokunuşlardaki amaç eşi doğrudan cinsel olarak uyarmak değil, dokunuşlar aracılığıyla haz alıp haz vermeye ve partnerin vücudunu tanımaya odaklanmaktır. Ayrıca roller değiştirilerek adımların tamamı uygulanmadan cinsel birleşme yaşanmamalıdır. Birinci aşamanın adımlarını bir hafta süresince gün aşırı olmak üzere uygulayın.

masaj

İkinci Aşama: “Erotik Hazza Odaklanma”

Birinci aşamayı tamamladıktan sonra ikinci aşamaya geçmeye hazırsınız…

1- Erkek önce yüzükoyun yatar.
2- Erkek elini sizin elinizin üzerine koyarak onu vücudunda dokunmasını istediği yerlere yönlendirir.
3- Cinsel organlar ve göğüsler de dâhil vücudun her yerine dokunulabilir. Ancak burada da amaç doğrudan cinsel uyarılma sağlamak ve cinsel birleşmeye geçmek olmamalı, dokunmanın verdiği hazza odaklanmaya devam edilmelidir.
4- Partnerinizin dokunmasını istediği yerler sona erdiğinde roller değiştirilir ve adımlar tekrarlanır. Daha sonra sırt üstü yatılır ve 15’er dakikalık sürede aynı prosedür uygulanır. Yine toplamda 1 saatlik bir aşk oyunu oynanır.
Bu aşamadaki dokunuşlar cinsel uyarılma açısından oldukça güçlü olacaktır ama yine roller değiştirilerek adımların tamamı uygulanmadan cinsel birleşme yaşanmamalıdır. Gösterilen tüm dikkate rağmen, bu aşama sırasında, partnerlerden birinin boşalması durumunda endişelenmeyin ve keyfini çıkarın ama bir dahaki sefere kendinizi daha fazla kontrol etmeyi deneyin. Bu aşamanın adımlarını bir hafta süresince gün aşırı olmak üzere uygulayın.

Dokunuşlar Hazzın Emrinde

Erotik masajın amacı dokunma duyunuzu harekete geçirmek ve hem kendinizin hem de partnerinizin vücudunu tanıyarak dokunuşların size ve partnerinize haz vermeye hizmet etmesini sağlamaktır. Vücudumuzun en önemli duyularından biri dokunma duyusudur… Bir bebekken, dünyayı dokunarak keşfetmeye başlar, ellerimizle, ayaklarımızla, vücudumuzla ve ağzımızla ulaşabildiğimiz her şeye dokunuruz. Dokunmaktan haz alırız. Sevdiğimiz beğendiğimiz bir şey karşısında gösterdiğimiz ilk tepki ona dokunmak olur. Dokunmak kaybettiğimiz cinsel sağlığımızı hem kendimiz hem de partnerimiz için nasıl geri kazanabileceğimizi gösteren yepyeni bir anlayış sunar. Yalın anlamıyla seks de bir temas, bir dokunuştur. Kelebek ömrü gibi hayatlarımızda arılar gibi hep güzel çiçeklere konabilmek, ruhumuza şifa verebilmek ve en güzel balı yapabilme inancıyla daha çok dokunmak gerekir. Çünkü dokunuşların çeşitliliği ve süresi seksin vereceği hazzı ve boşalma ya da orgazmla çıkılacak zirvenin yüksekliğini belirler. Ve dokunarak keyif aldığınız ve keyif verdiğiniz her gizemli anı yaşam boyunca hep tebessümlerle hatırlarız. Bu nedenle dokunmanın şehveti artırıcı iyileştirici gücünü hem kendiniz hissedin, hem de sevdiklerinize derinden hissettirin, cinsel hayata daha olumlu bakmak ve cinselliği daha çok sevmek adına…

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşk

erkekler

Erkekleri Bu Sözlerle Mutlu Edebilirsiniz!

Estetik HaberOcak 25, 2016
Oku
ilk-bulusma

Bu Soruları Sormaya Utanıyoruz!

Estetik HaberKasım 4, 2015
Oku
sevgili

Eski Sevgili ile Arkadaş Olmak Ne Kadar Doğru?

Estetik HaberEylül 23, 2015
Oku
burclar

Burçlara Göre Hediye Rehberiniz Burada

Estetik HaberEylül 15, 2015
Oku
sevgili

Sevgiliyi Elde Tutmanın Yolları

Estetik HaberEylül 9, 2015
Oku
ask

Aşk Acısından Nasıl Kurtulurum?

Estetik HaberEylül 1, 2015
Oku
opusmek_2

Şehvetli Öpüşme Sanatı

Estetik HaberAğustos 27, 2015
Oku
sac

Erkekler Kadınlarda İlk Bunları Farkediyor!

Estetik HaberTemmuz 23, 2015
Oku
ask

Aşk Acısına Ne İyi Gelir ?

Estetik HaberTemmuz 4, 2015
Oku
yuz estetigi vaser liposuction burun estetigi fiyatlari tayfun türkaslan