Cinsellik & Seks

Erkekler Yatakta Ne İster?

Erkekler Yatakta Ne İster?
Estetik Haber

Partnerinizin ilişkiden zevk almasını sağlamak için bilmeniz gerekenler!

Erkekler ve seks… Bu iki kelime bir cümlede yer aldığında, son derece net ve karmaşıklıktan uzak bir imge canlanıyor gözümüzde. Öte yandan, cinsellik söz konusu olduğunda kadınların daha karmaşık, erkeklerinse daha net oldukları fikri her zaman doğru değil! Hatta daha açık söyleyecek olursak, bir erkeği baştan çıkarmak bir kadını baştan çıkarmak kadar zor aslında… Her ne kadar biz öyle hissetmesek de! Buna bir de erkeğin fantazileri de eklenince, olay daha da karmaşık bir hal alabiliyor. Peki o zaman bir erkeği cinsel açıdan etkilemenin kestirme bir yolu var mı?

YATAKTA DA İYİ BİR ÇİFT OLMAK

Bir erkek nasıl orgazma ulaşır? İşte birçok kadının (dile getirmediği) ama merak ettiği mevzu… Öncelikle şunu söyleyelim! Erkeklerin orgazmı mekanik değil. Yani bir takım uyaranların peşpeşe gelmesi sonucunda pat diye çıkmıyor ortaya… Süreç tam olarak olmasa da kadınlarınki gibi işliyor. İkinci olarak şunun ayrımına varmak gerekiyor: Orgazm ve boşalma aynı manaya gelmiyor! Evet, birbirlerini bütünlüyorlar. Erkekler için eğer orgazm var ise boşalma da var… Ancak orgazm olmadan da boşalma mümkün! Özetle, erkeği tahrik etmenin sihirli bir formülü yok! Bazı erkekler, partneri göğsünü ısırdığında deliye dönebiliyor, bazıları da buna hiç dayanamayıp birden tüm heyecanını kaybedebiliyor…

O ZAMAN ERKEKLER NE İSTER…

Erkeklerin fantazi dünyası çok daha geniş ama birleştikleri ortak bir nokta var: Partnerleri de onlar kadar zevk alıyorsa, orgazmı yakalamaları çok daha kolay oluyor. Tabii ki bu durum fantazilerinin bu kadarla kısıtlı olduğu manasına gelmemeli! Malum, yeryüzündeki erkek kadar erkek fantazisi olduğunu rahatlıkla iddia edebiliriz sonuçta! Bu durumda iyi bir çift olmanın formülü, karşı tarafın ne istediğini anlamaktan geçiyor. Bunu yaparken, kendi zevkinizi de göz ardı etmemenizse bir diğer önemli nokta.

ERKEK ORGAZMI HAKKINDA 5 GERÇEK

1- Boşalma ve orgazm aynı anda yaşanmayabilir. Bazı erkekler orgazmdan saniyeler sonra boşalırken bazı erkekler boşalmamalarına rağmen orgazm olmaya devam edebiliyor!
2- Çoklu orgazm kadınlara has bir durum gibi düşünülse de dünya üzerindeki erkeklerin yüzde 15-20’si çoklu orgazm yaşayabiliyor. Tabii bu boşalma olmadan gerçekleşebildiği için erkeklerin bu konuda kendilerini tutmayı öğrenmesi gerekiyor.
3- Erkekler, kendileri orgazm olduklarında partnerlerinin de orgazma ulaştığına inanıyorlar. Indiana Üniversitesi Seks Araştırmaları Bölümü’nün araştırmasına göre, araştırmaya katılan kadınların yüzde 60’ı orgazm yaşadıklarını söylerken, aynı araştırmayı cevaplayan erkek partnerlerine göre kadınların %85’i orgazma ulaşmış!
4- Erkekler uzun süre seks yapma konusunda övünseler de erkeğin orgazma ulaşma süresi toplam ortalama iki dakika sürüyor ve çiftler 7 dakikalık ilişkiyi tatminkar buluyor.
5- Erkeğin bir ilişki bittikten sonra tekrar orgazm olabilmek için arada zamana ihtiyacı oluyor. Bu zaman 2 dakika ile 2 saat arasında değişiyor. Neye göre mi? Sağlıklı vücut, yaş ve sağlıklı beslenme…

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cinsellik & Seks

Cinsellik & Seks

cinsel karakteriniz

Cinsel Karakterinizi Tanıyor Musunuz?

Estetik HaberŞubat 1, 2017
Oku
fuck buddy

Seks Arkadaşı mı Sevgili Mi?

Estetik HaberAralık 23, 2016
Oku
seks

Seks İçin En İyi Zaman

Estetik HaberAğustos 15, 2016
Oku
tantra

Cinsel Yeteneklerinizi Tantra İle Geliştirin!

Estetik HaberMart 17, 2016
Oku
hassas

Vücudunuzdaki En Hassas Noktaları Keşfedin!

Estetik HaberMart 8, 2016
Oku
oral-seks-2

Erkekler Oral Seksi Seviyor!

Estetik HaberŞubat 25, 2016
Oku
on-sevisme

Ön Sevişmenin İdeal Süresi Nedir?

Estetik HaberŞubat 13, 2016
Oku
daha-iyi-seks

Daha İyi Bir Seks İsteyenler Buraya!

Estetik HaberŞubat 2, 2016
Oku

Erkekler Seks Sırasında Ne Düşünüyor?

Estetik HaberOcak 11, 2016
Oku
yuz estetigi vaser liposuction burun estetigi fiyatlari tayfun türkaslan