Aşk

Burçlara Göre Hediye Rehberiniz Burada

Burçlara Göre Hediye Rehberiniz Burada
Estetik Haber

Sevgilinize sürpriz yaparken burçları da göz önünde bulundurmayı unutmayın!

Koç

Bir Koç burcu için yapabileceğiniz en güzel sürprizlerden biri onu heyecanlandıracak bir oyun parkına, lunaparka ya da içinde heyecan ve hızın bulunduğu herhangi bir yere götürmek olabilir. Yarışma ya da maç tarzı etkinlikler Koç burcu sevgilinizin oldukça hoşuna gidebilir. Adrenalini yüksek etkinliklerin ve eğlenceli ortamların onu mutlu edebileceğini unutmayın.

Boğa

Keyifli ortamlara ve yemeğe bayılan Boğa burçları için güzel sürprizlerden biri onu hem göze hem de damağa hitap eden bir restorana davet etmek olabilir. Hoş sözlerden, kibarlıktan, rahatlıktan hoşlanan Boğa burcu sevgiliniz için konfor ve lüksün ön planda olduğunu hatırlatalım. Masaj, sauna, spa ve çeşit çeşit aromatik bakımlar Boğa burcunu mest edebilir.

İkizler

Bir İkizler burcu için şüphesiz konuşmak ve sohbet etmek olmazsa olmazlardandır. İkizler burcu ayrıca enteresan, ilgi çekici oyun ve uygulamalardan hoşlanır. Sevgilinize bol bol sohbet edebileceği, oyunlar oynayabileceği, eğlenebileceği akıllı bir telefon ya da tablet hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz.

Yengeç

Bir Yengeç burcu için kendini güvende hissedeceği sıcak ve samimi ortamlar oldukça önemlidir. Aile bireylerini hep birlikte mutlu görmek, onu bir anda dünyanın en mutlu insanı kılabilir. Yemeğe düşkünlüğünü de asla göz ardı etmemek gerek. Kardeş, akraba veya kuzenlerini buluşturduğunuz enfes bir sofra ile Yengeç burcu sevgilinize sürpriz yapabilirsiniz.

Aslan

Aslan burcu gösterişe, ihtişama, parlaklığa ve şatafata bayılır. Alkış ve takdir onun en sevdiği şeylerdendir. Sevgilinize öven güzel sözlerle onu şık bir davete ya da restorana götürerek hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Görkemli bir eğlence, tiyatro ve konser de Aslan burcu sevgilinizin oldukça hoşuna gidebilir.

Başak

Başak burcu sevgilinize bir sürpriz yapmayı düşünüyorsanız her şeyden önce tüm detayları ince ince düşünmelisiniz. Başak burcu aslında her şeyden hoşlanır, yeter ki üzerinde mükemmel bir şekilde düşünülsün, her şey titizlikle planlansın, en ufak bir ayrıntı bile göz ardı edilmesin. İster bir hediye, isterse romantik bir akşam yemeği olsun her detayı esaslıca düşünmeden Başak burcu sevgilinize sürpriz yapmayı aklınızdan geçirmeyin.

Terazi

Her ne kadar Terazi burcu romantik de olsa, Terazi burcu sevgilinize sürpriz yaparken akılcı ve mantıklı davranmayı ihmal etmeyin. Kibarlık ve zarafet Terazi burcunun olmazsa olmazıdır. Bir kere tertemiz, bakımlı insanları ve ortamları sever. Alacağınız hediyenin zarif olmasına, hediyeyi verirken oldukça kibar davranmaya, her şeyden önce pürüpak ve şık olmaya dikkat etmelisiniz.

Akrep

Akrep burcu kolaylıktan asla hoşlanmaz. Kolay karar verilmiş bir hediye veya sürprizi hemen anlar ve sizi verdiğinize vereceğinize pişman edebilir. Derin duygulara hitap eden, sezgilerinizle karar verdiğiniz bir sürpriz onu mutlu edebilir. Gerçekten ne istediği konusunda önceden iyice bir düşünün ve kararınızı ona göre alıp uygulayın.

Yay

Yay burcu sevgiliniz hareketten, değişiklikten ve seyahatten oldukça hoşlanır. Değişik yerleri ziyaret edeceğiniz, onu fikren ve ruhen geliştirebilecek bir seyahat planı onu oldukça mutlu edebilir. Yurt dışından, otantik ve egzotik ortamlardan özellikle hoşlanır. Hediye vermek isterseniz, bohem takılar, renkli, rahat giysiler ya da sandaletler tam ona göre olabilir.

Oğlak

Her ne kadar sevimli görünse de bir Oğlak burcu her zaman ciddidir ve ciddiyetten hoşlanır. Yüzeysel, iyi planlanmamış, sağlam bir temeli olmayan bir armağan veya sürpriz Oğlak sevgilinizin pek de hoşuna gitmeyebilir. Ona yapacağınız sürprizi iyice planlamalı, hatta uzun vadede düşünmelisiniz. Zira sizin için önemli olmasa da o, bu sürprizin geçmişini, geleceğini iyice düşünür, tartar. Hediye olarak ise sabır ve zaman isteyen puzzle’lar ya da kitaplar ona göredir.

Kova

Bir Kova burcuna olabilecek en orijinal hediyeyi alabilirsiniz. Hatta bu hediye ne kadar orijinal, teknolojik veya yenilikçiyse onun o kadar hoşuna gidebilir. Arkadaş toplantıları ve sosyal ortamlar da ayrıca Kova burcu için vazgeçilmezdir. Onun için arkadaşlarıyla birlikte sürpriz bir parti düzenleyebilirsiniz.

Balık

Her türlü sanatsal aktiviteden, müzikten ve resimden hoşlanan Balık burcu sevgilinizi rahatlıkla bir konsere, resim sergisine ya da güzel bir filme götürerek hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Balık burcu için duygusallık ve romantizm her zaman ön plandadır. Birlikte gözyaşı dökebileceğiniz acıklı bir film veya duygusal bir müzik Balık burcu sevgiliniz için ideal olabilir.

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşk

erkekler

Erkekleri Bu Sözlerle Mutlu Edebilirsiniz!

Estetik HaberOcak 25, 2016
Oku
ilk-bulusma

Bu Soruları Sormaya Utanıyoruz!

Estetik HaberKasım 4, 2015
Oku
erotik-masaj

Erotik Masaj Nasıl Yapılır?

Estetik HaberEkim 13, 2015
Oku
sevgili

Eski Sevgili ile Arkadaş Olmak Ne Kadar Doğru?

Estetik HaberEylül 23, 2015
Oku
sevgili

Sevgiliyi Elde Tutmanın Yolları

Estetik HaberEylül 9, 2015
Oku
ask

Aşk Acısından Nasıl Kurtulurum?

Estetik HaberEylül 1, 2015
Oku
opusmek_2

Şehvetli Öpüşme Sanatı

Estetik HaberAğustos 27, 2015
Oku
sac

Erkekler Kadınlarda İlk Bunları Farkediyor!

Estetik HaberTemmuz 23, 2015
Oku
ask

Aşk Acısına Ne İyi Gelir ?

Estetik HaberTemmuz 4, 2015
Oku
yuz estetigi vaser liposuction burun estetigi fiyatlari tayfun türkaslan