Yaşam

Ay Tutulmasının Burçlara Etkisi Var mı?

Ay Tutulmasının Burçlara Etkisi Var mı?
Estetik Haber

Ay tutulmasının burcunuz üzerindeki etkileri haberimizde!

Koç

Ay tutulması burcunuzda meydana geliyor, dolayısıyla en çok etkilenen burç sizsiniz. İlişkilerinizle ilgili önemli bir karar verebilirsiniz. Ancak kontrolünüz dışında gelişebilecek olaylara karşı dikkatli olmalısınız. Çok çalışacağınız bir döneme giriyorsunuz, sağlığınıza daha çok özen göstermeniz gerekecek.

Boğa

Sevdiğiniz kişiyle ve varsa çocuklarınızla daha çok ilgileneceğiniz, onlar için çalışıp emek sarfedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Aşk için her fedakarlığa ve her çabaya hazırsınız. Bir ilişkiniz yoksa tutulmayla birlikte aşk yaşamınız canlanabilir.

İkizler

Bu Ay tutulmasında arkadaşlıklarınızı ve sosyal ilişkilerinizi düşüneceksiniz. Sosyal çevrenizi yeniden düzenlemek, değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Aileniz için daha çok çalışmaya hazırsınız. Evinizle ilgili onarım veya tadilat işleriyle uğraşabilirsiniz.

Yengeç

Ay tutulması iş hayatınızda ve kariyerinizde değişim ve yeni başlangıçlar getirebilir. Kariyerinizle ilgili önemli bir durumun farkına varabilir, yeni bir karar alabilirsiniz. İlişkilerinizde karanlık kalan noktaları daha net şekilde görebilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Aslan

Çok çalışacağınız bir döneme giriyorsunuz. Geçiminizi sağlamak, düşlediğiniz hayaller ulaşmak, o çok beğendiğiniz eşyayı, hayalini kurduğunuz evi veya rüyalarınızdaki seyahati gerçekleştirmek için tüm gücünüzle çalışmaya hazırsınız. Bu süreçte sağlığınıza özen göstermeyi ihmal etmemelisiniz.

Başak

Ay tutulmasıyla birlikte üzerinizdeki ağırlıkları atıyorsunuz. Yeni girişimlere, yeni başlangıçlara hazır olacaksınız. Ne istediğiniz ve ne beklediğiniz konusunda açık ve cesur olacak ve korkmadan, çekinmeden adımlarınızı atmaya başlayacaksınız.

Terazi

Bu Ay tutulmasıyla ilişkilerinizi tüm boyutlarıyla masaya yatırabilirsiniz. Kafanızda yer eden son birkaç soruya da yanıt bulduktan sonra yolunuza devam etmeye hazırsınız. Kişiliğinizi daha çok ortaya koymak isteyeceksiniz. Ancak her şeyin sizin kontrolünüzde olamayacağı gerçeğini unutmayın.

Akrep

Ay tutulması günlük yaşamınıza ve iş ortamınıza bazı değişiklikler getirebilir. Sağlığınızı da göz önüne alarak gündelik yaşantınızı değiştirecek yeni kararlar alabilirsiniz. Arkadaş gruplarınız içinde aktif olacağınız, birlikte ortak çalışmalar içinde bulunacağınız bir dönem başlıyor.

Yay

Ay tutulması ilişkileri öne çıkartıyor. Mevcut ilişkinizde önemli bir karar aşamasında olabilirsiniz. Bir ilişkiniz yoksa yeni bir beraberliğe niyet edebilirsiniz. Çalışma yaşamınızda ise oldukça aktif olacaksınız, çok sıkı çalışacağınız bir döneme giriyorsunuz. Kendinize ruhen ve fiziken dikkat etmelisiniz.

Oğlak

Ay tutulması ev ve aile hayatınızda değişiklikleri beraberinde getirebilir. Ailenizle ilgili önemli bir karar almak durumunda olabilirsiniz. Tutulma gerçekleri daha açık bir şekilde görmenizi sağlayacak. Uluslararası konular ve seyahatler yaşamınızda daha çok yer alabilir.

Kova

Bu tutulmada kardeşlerinizi, yakın çevrenizi çok daha fazla düşünüyor olabilirsiniz. Onlarla ilgili önemli bir durumun ayırdına varabilir, karar almanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Ortak gelirler, kazançlar, vergi ve miras gibi konularla daha çok ilgilenmeniz gerekebilir.

Balık

Ay tutulması ilişkilere vurgu yapıyor, dolayısıyla mevcut ilişkilerinizi gözden geçirerek daha önce fark edemediğiniz bazı durumları açık ve net bir şekilde görebilirsiniz. İkili ilişkilerde dikkatli olmanız gerekiyor, karşınıza zor, iddialı ve öfkeli insanlar çıkabilir.

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşam

İstanbul’un En İyi Meyhaneleri Burada!

Estetik HaberHaziran 30, 2016
Oku
restaurant

İstanbul’un En Güzel Teras Mekanları

Estetik HaberHaziran 28, 2016
Oku
ask-uygulama

OneHour ile Aşk Size Sadece Bir Saat Uzaklıkta!

Estetik HaberŞubat 26, 2016
Oku
korse-tayt

TEN Korse Taytlar Yoğun İlgi Görecek Gibi!

Estetik HaberŞubat 8, 2016
Oku
kadin

KonMari Nedir?

Estetik HaberOcak 25, 2016
Oku
telefon-bagimlisi

Telefon Bağımlısı mıyım?

Estetik HaberOcak 20, 2016
Oku

Baş Parmaktan Karakter Analizi Nasıl Yapılır?

Estetik HaberOcak 11, 2016
Oku
krep

Lezzetli Bir Krep Nasıl Yapılır?

Estetik HaberOcak 4, 2016
Oku
instagram-1

Birden Çok Instagram Hesabı Olanlara Müjdemiz var!

Estetik HaberAralık 14, 2015
Oku
yuz estetigi vaser liposuction burun estetigi fiyatlari tayfun türkaslan