Cinsellik & Seks

8 Adımda Erkeğinizi Yatakta Memnun Edin

8 Adımda Erkeğinizi Yatakta Memnun Edin
Estetik Haber

Erkekleri memnun etmek pek de zor değil, hem de bu 8 maddeyi bilirseniz.

İlişkide çiftlerin birbirlerini anlaması ve keşfetmesi zor ama büyük bir adım. Özellikle cinsel hayatta beklentiler bilinmedikçe ve dile gelmedikçe işler iyice çıkmaza girebiliyor. Erkekten erkeğe değişse de her erkeğin yatakta mutlaka hoşlandığı 8 maddeyi paylaşıyoruz sizlerle. Hangileri partnerizin hoşuna gidecek sonrasında siz karar verin.

1- Sizi görmeyi seviyorlar

Seviştiğiniz süre boyunca erkekler kadının yüzünü görmekten hoşlanırlar. Bazı pozisyonlarda bu durum çok zor olsa da idare edebiliyorlar. O zaman gözlerinizi ondan ayırmayın deriz.

2- Spontaneyi severler

Kendiniz olun! Pek girişken olmak zor geliyor ve çok fazla efor isteyen pozisyonlara hakim olamıyor musunuz? Bu normal, partneriz sizin doğal halinizden etkilenir. Bacaklarınızı kaldırdığınız sırada ani bir gülüşünüz, dahice olabilir! Çiftler arasındaki uyum ve spontanelik ideal olanı ve erkekler bunu severler!

3- Kontrolün sizde olmasını severler

Bu demek değil ki, sevgiliniz tembellik edebilir. Bazen durumun sizin kontrolünüzde olmasını tercih ederler. Partnerinizin sevdiği bir pozisyonu siz hazırlayın ya da girişimci olun. Garanti etkili olacaktır.

4- Sürprizleri severler

Siz de değil mi? O zaman daha fazla tereddüt etmeyin. Erkekler şaşırmayı severler özellikle şüphesiz güzel sürprizler işin içindeyse. Sevişmeden önce farklı giyinebilir, yeni bir kostüm seçebilirsiniz veya beklemediği bir anda farklı bir seks oyuncağına ne dersiniz?

5- Açık sözlülüğü severler.

Kulağına fısıldadığınız cesur kelimelerin nasıl etkili olacağına siz de şaşıracaksınız. Buna “dirty talk” denir ve kadınlar gibi erkekler de özellikle bunun için delirirler. “Daha hızlı”, “Bir kez daha” veya “Çok iyi hissediyorum” şeklinde küçük ifadeler hemen etkisini gösterecektir.

6- Sizin rehberlik etmenizi severler.

Elbette erkekler kahin değiller. Sizi tatmin etmek isterler ama nasıl olacağını tam olarak bilemeyebilirler. Bu durumda biraz yardım hoşlarına gidecektir. Cinsel haz bölgelerinizi veya hoşunuza giden pozisyonları ona belirtmeniz çok hoşlarına gidecektir.

7- Sizi duymayı severler

Solumalar, küçük inlemeler, sevişirken, vücudunuzu olduğu gibi ifade etmesi için bırakmaya tereddüt etmeyin. Erkekler, kadınların çıkardığı bu sesleri severler böylece kadının nelerden hoşlandığını hangi pozisyonun pek de hoşuna gitmediğini anlayabilirler.

8- Basitliği, sadeliği severler.

En basit şeyler her zaman en iyileridir. Erkekler buna oldukça duyarlıdırlar. İşten döndüğünüzde, onu kravatından çekip odanıza götürmeniz ve bunun spontane gelişmesi çok hoşuna gidecektir.

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cinsellik & Seks

Cinsellik & Seks

cinsel karakteriniz

Cinsel Karakterinizi Tanıyor Musunuz?

Estetik HaberŞubat 1, 2017
Oku
fuck buddy

Seks Arkadaşı mı Sevgili Mi?

Estetik HaberAralık 23, 2016
Oku
seks

Seks İçin En İyi Zaman

Estetik HaberAğustos 15, 2016
Oku
tantra

Cinsel Yeteneklerinizi Tantra İle Geliştirin!

Estetik HaberMart 17, 2016
Oku
hassas

Vücudunuzdaki En Hassas Noktaları Keşfedin!

Estetik HaberMart 8, 2016
Oku
oral-seks-2

Erkekler Oral Seksi Seviyor!

Estetik HaberŞubat 25, 2016
Oku
on-sevisme

Ön Sevişmenin İdeal Süresi Nedir?

Estetik HaberŞubat 13, 2016
Oku
daha-iyi-seks

Daha İyi Bir Seks İsteyenler Buraya!

Estetik HaberŞubat 2, 2016
Oku

Erkekler Seks Sırasında Ne Düşünüyor?

Estetik HaberOcak 11, 2016
Oku
yuz estetigi vaser liposuction burun estetigi fiyatlari tayfun türkaslan